Wynajem urządzeń osuszających

    Pomożemy Państwu w budowie i remoncie, a także po zalaniach, powodziach czy innych nieoczekiwanych awaryjnych sytuacjach. Dlatego dołączyliśmy do Polskiej Grupy Osuszającej. Jest to ogólnopolska sieć zajmującą się problemem wilgoci, pleśni i grzybów w budownictwie. W skład grupy PGO wchodzą profesjonalne zespoły zajmujące się pomiarem wilgotności różnymi metodami, osuszaniem budynków i murów, sprzedażą i wynajmem sprzętu osuszającego, wentylatorów i nagrzewnic firmy Master.

    Posiadamy kilkadziesiąt urządzeń osuszających, nagrzewnic, wentylatorów. Wynajmujemy je z odbiorem własnym klienta lub dowozimy bezpośrednio na miejsce Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi.  Przygotowujemy potrzebną do uzyskania wypłaty ubezpieczenia dokumentację przed, w trakcie i po zakończeniu osuszania. Posiadając w ofercie sprzedaży i montażu materiały wykończeniowe przygotowujemy również klientom kosztorysy całkowitego usunięcia skutków zalania.

                    Współpracujemy i zapraszamy do współpracy Spółdzielnie Mieszkaniowe, Zarządców Nieruchomości, Banki, Szpitale oraz wszystkie podmioty, w których utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie jest ważne.

                    Wszelkich informacji udzielamy pod numerem telefonu 516 797 306 lub mail: madom@onet.com.pl