Po zdobyciu kilkunastoletniego doświadczenia na rynku materiałów wykończeniowych w 2011r. rozpoczęliśmy działalność jako MADOM Maciej Drzewiński. Od początku we współpracy i jako salon franszyzowy sieci RUCK ZUCK Podłogi i Drzwi.

    Początkowo prowadzona rodzinnie działalność to dzisiaj kilkunastoosobowy zespół oraz wielu współpracujących wykonawców: montażystów i parkieciarzy.

     Od ponad 10 lat codziennie zdobywamy doświadczenie, aby oferować klientom najlepsze materiały, wysoką jakość obsługi i fachowy montaż. Proponujemy kompleksowe, dopasowane do potrzeb każdego klienta rozwiązania – nie tylko fachowe i profesjonalne doradztwo, bezpłatny pomiar, ale transport i profesjonalne usługi montażowe. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania, które pomogą w wyborze odpowiednich produktów i pomoc na każdym etapie realizacji przedsięwzięcia.

               Obecnie posiadamy dwa salony drzwi i podłóg. Oba znajdują się w Białymstoku:

  • RUCK ZUCK Podłogi i Drzwi przy ul Składowej 12,

  • MADOM – Studio Podłóg i Drzwi przy ul. Andersa 87 - w sąsiedztwie salonu łazienek BOCARO,

    Studio przy ulicy Andersa 87 to nasz nowy projekt. Otwarte w kwietniu 2020 roku jest adresowane zarówno do klientów indywidualnych, jak i projektantów, architektów i osób profesjonalnie zajmujących się dekoracją wnętrz. 

    Zachęcamy do odwiedzenia naszych salonów osobiście. Chętnie przedstawimy aktualne oferty poszczególnych producentów oraz wskażemy optymalne rozwiązania. Zapraszamy też do kontaktu telefonicznego w podanych godzinach pracy lub wysłania o każdej porze wiadomości poprzez podany na stronie adres e-mail.

    Oferujemy firmowy montaż zakupionych materiałów. Zaletą takiego zakupu jest nie tylko obniżona stawka VAT - 8%, ale przede wszystkim fachowe wykonanie z zachowaniem czystości i porządku oraz gwarancja potwierdzona umową.